loader image

O DRUKARNI

Drukarnia internetowa Orion Center –  Drukujemy wizytówki, ulotki, plakaty, katalogi, kalendarze.

Witamy w naszej drukarni internetowej i zapraszamy do zakupów. Nasze wydruki to dobra cena i wysoka jakość. Oferujemy druk offsetowy, a także cyfrowy realizowany na maszynach HP Indigo. Znajdziesz u nas kalendarze, plakaty, karty plastikowe, zaproszenia, naklejki, wizytówki czy katalogi. Potrzebujesz ulotek? Również mamy je w ofercie Wydruk katalogów? Oczywiście i tylko w dobrej jakości.. Dodatkowo możesz wybrać niezliczone kombinacje uszlachetnień. Zdobienia wyróżnią Twoje wydruki. Nalezą do nich hot-stamping, lakier wybiórczy UV, folia Soft-Touch, druk na papierach barwionych w masie i wiele więcej.
Działamy na terenie całej Polski i jesteśmy dla Ciebie dostępni, jeśli Twoje urządzeni posiada łączność z Internetem. U nas złożysz zamówienie za pomocą telefonu lub tabletu. Dzięki naszej responsywnej stronie, możesz załatwić wszystko bez wychodzenia z domu czy biura, od złożenia zamówienia, wgrania pliku po odbiór faktury.

Drukarnia online to tańsze rozwiązanie i przede wszystkim bogatsze w ofertę.

Nasza drukarnia internetowa to z pewnością oszczędność czasu i pieniędzy dla każdego przedsiębiorcy. Nie musisz tracić czasu na dojazd do drukarni. Składanie zamówienia jest szybkie i proste. Wystarczy, ze prześlesz nam swój projekt, który zostanie zatwierdzony przez grafików.

Dodatkowo nasza drukarnia internetowa oferuje przesyłkę gratis, co przy regularnym składaniu zamówień daje spore oszczędności. Terminy realizacji są krótkie, a jakość urządzeń drukujących może zdecydowanie przewyższać te w drukarniach tradycyjnych. Wydruki odbywają się na najlepszych i najnowszych maszynach offsetowych jak ośmiokolorowy Heidelberg czy cyfrowe HP Indigo.

W naszej drukarni internetowej Orion Center każdy Klient może liczyć na pomoc i sugestie grafików-weryfikatorów, którzy zatwierdzają wysłany projekt. Jeśli Twój plik nie spełnia wymogów określonych w instrukcji, powiadomimy Cię o koniecznych poprawkach. Zachęcamy do skorzystania z Biura Obsługi Klienta, gdzie nasi doradcy udzielą Ci niezbędnych informacji na temat oferty, bieżących zamówień czy przygotowania plików do druku.

Oferta drukarni obejmuje dwa działy: druk offsetowy oraz druk cyfrowy.

Pierwszy dział – druk offsetowy, który jest wykonywany na ośmiokolorowych urządzeniach, takich jak wspomniany wcześniej Heidelberg, charakteryzujących się bardzo szybką pracą i możliwością wykonywania dużych nakładów w krótkim czasie.

Drugi dział – druk cyfrowy, wykonywany jest na maszynach HP Indigo. Maszyny do druku cyfrowego nie posiadają tak dużych formatów, jak te do druku offsetowego, za to w druku cyfrowym do wyboru jest dużo większa ilość podłoży różnego typu. Obok podłoży standardowych, jak kreda czy karton, są także papiery ozdobne barwione w masie. Druk cyfrowy pozwala zamawiać wizytówki, ulotki, dyplomy, zaproszenia i inne produkty w niewielkich nakładach. Drukarnia jest również jednym z największych producentów, jeśli chodzi o karty plastikowe. Realizujemy drukujemy na PVC o grubości 0,5 mm–0,7 mm.

W Kołobrzegu oferujemy bezpośrednie konsultacje projektów u klienta.

Przeglądając naszą stronę internetowa, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dzięki temu serwis internetowy drukarnia.orioncenter.pl może być maksymalnie bezpieczny i wygodny.